Beşiktaş Toshiba Multi Klima

Beşiktaş Toshiba Multi Klima

Toshiba Multi Sistem Nedir?

Birden fazla odada iklimlendirmeye ihtiyaç duyduğunuzda ayrı ayrı dış ünite kullanımına son veren, tek bir dış üniteye birden çok Toshiba multi inverter iç ünite bağlayabileceğiniz, mükemmel bir çözümdür. İsterseniz Toshiba Plus ile Beşiktaş Toshiba Multi Klima montajı ve bakım hizmeti alabilirsiniz. Firmamız İstanbul Toshiba Klima yetkili servis ve yetkili satıcıdır.

Neden Toshiba Multi Sistem Klima?

Konforunuzu Düşünür. Tek bir dış üniteye 5 adete kadar iç ünite bağlayabilirsiniz. Böylece evinizin dilediğiniz yerini iklimlendirirken binanızın dışına konumlandırılacak tek dış ünite ile yerden tasarruf sağlarsınız. Cebinizi Düşünür Sezonsal verimlilik şartlarına uygun A++ enerji verimliliğine sahip dış üniteler sadece yerden değil enerjiden de tasarruf etmenizi sağlar. Çevreyi Düşünür Birden fazla dış ünite yerine tek dış ünite kullanımı ve güvenilir teknolojisi sayesinde enerji tasarrufu sağlayarak doğal kaynakları verimli şekilde kullanır

Toshiba Multi Split Klima

Esneklik Büyük Avantaj Toshiba Multi Sistem Birden fazla odada iklimlendirmenin gerektiği durumlarda, Toshiba’nın multi inverter ürünleri tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak.

Sizlere Beşiktaş de Toshiba Multi Klima Mpntaj hizmeti veriyoruz. Toshiba Multi Klima montajı için bizimle irtibata geçebilirsiniz...

Yıldırım Mah. Bosna Sokak No:5/B Bayrampaşa/ İSTANBUL
Tel : 0 212 614 76 86
Fax : 0 212 614 76 86
Gsm : 0 535 490 24 42
info@toshibaplus.com

Bir dış ünite sizin seçeceğiniz 2, 3, 4 veya 5 iç üniteyi (duvar, tavan ve konsol tiplerini aynı dış ünite ile entegre edebilirsiniz) çalıştırabilecek kapasiteye sahiptir.

Toshiba Multi-Sistem Esnekliğinin Avantajları

Tek bir dıș ünite kompresörü beș adede kadar iç üniteyi besleyerek, istisnai bir esneklik, ekonomi ve güvenilirlik sağlar

Dış Ünite Avantajı

Toshiba Multi-Sistem’in dış üniteleri hafif ve kompakttır. Sadece bir dış ünite sayesinde ses, 1:1 sistemlerden belirgin ölçüde daha azdır, duvarınızda daha az yer kaplar, temiz ve sessiz bir ortam sağlar.

TOSHİBA MULTİ KLİMA İLE

Beşiktaş TOSHİBA MULTİ KLİMA - MULTİ İKİ ODAYA FARKLI İKLİMLENDİRME

Beşiktaş TOSHİBA MULTİ KLİMA - MULTİ ÜÇ ODAYA FARKLI İKLİMLENDİRME

Beşiktaş TOSHİBA MULTİ KLİMA - MULTİ DÖRT ODAYA FARKLI İKLİMLENDİRME

Beşiktaş TOSHİBA MULTİ KLİMA - MULTİ BEŞ ODAYA FARKLI İKLİMLENDİRME

Toshiba Multi Klima ile Beş Odaya Kadar Farklı İklimlendirme

Toshiba multi sistem, arzu ettiğiniz konfor düzeyini oluşturabilmeniz amacıyla size geniş çaplı seçenekler sunmaktadır. Beş odaya kadar iç ünitelerin esnek ve verimli seçeneklerinden birini seçiniz.

ile seçenekleri siz belirleyebilirsiniz

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Yıldırım Mah. Bosna Sokak No:5/B Bayrampaşa/ İSTANBUL
Tel : 0 212 614 76 86
Fax : 0 212 614 76 86
Gsm : 0 535 490 24 42
info@toshibaplus.com